O Nas - MałyMarketing.pl - Blog o marketingu internetowym dla małych firm - Facebook Ads, Google Ads, Reklama w internecie

O Nas

Witamy na MałyMarketing.pl blogu poświęconemu tematyce związanej z marketingiem internetowym skierowanym dla małych i średnich firm. Na stronie znajdziesz duża ilość porad, ciekawostek oraz skutecznych metod, które możesz wykorzystać we własnych działaniach.

Na blogu MałyMarketing.pl skupiamy się przedewszystkim na działaniach, które nie będą wymagać od Ciebie posiadania ogromnego budżetu, który wykorzystasz na reklamę.

Pokażemy, że skuteczność działań nie zależy od wielkości budżetu, ale od umiejętności wykorzystania dostępnych zasobów i odrobinę kreatywności, którą każdy z nas posiada (w większym lub mniejszym stopniu). Poznasz przetestowana i skuteczne metody reklamowania się w internecie.

Artykuły na naszym blogu tworzą doświadczeni marketingowcy, którzy szlifowali swoje umiejętność przy wielu projektach. Dlatego zdobytą wiedzę będzie można od razu spróbować wykorzystać u Siebie!