Współpraca - MałyMarketing.pl - Blog o marketingu internetowym dla małych firm - Facebook Ads, Google Ads, Reklama w internecie

Współpraca

Potrzebujesz pomocy przy prowadzeniu marketingu internetowego dla swojej firmy? Nie wiesz jak reklamować się na Facebooku i Google Ads? A może po prostu potrzebujesz atrakcyjnej i nowoczesnej strony internetowej, która zacznie wspierać Twój biznes zdobywając nowych klientów? W takim przypadku śmiało skontaktuj się z nami!

Chcesz współpracować z naszym blogiem? Masz wiedzę na temat marketingu internetowego, którą chcesz się podzielić z czytelnikami naszego bloga? A może posiadasz atrakcyjny produkt lub usługę, o które powinni dowiedzieć się użytkownicy? Napisz do nas i przedstaw swoją propozycję współpracy – na pewno ją rozpatrzymy!

 

Kontakt do nas: biuro@malymarketing.pl lub biuro@webmast.pl

 

Reklama w Google Ads i Facebook Ads

Pomożemy Ci w dotarciu do Twoich klientów przy pomocy Google Ads i Facebook Ads. Są to dwa kluczowe systemy reklamowe w internecie, które docierają do ponad 96% wszystkich Polskich internatów.

  • Opracujemy strategię reklamową Twojej firmy w internecie, która osiągnie wyznaczone cele
  • Przygotujemy i wdrożymy skuteczne kampanie reklamowe
  • Zajmiemy się stałą analizą uzyskiwanych wyników i optymalizowaniem ustawień reklamy
  • Przedstawimy Ci raport z naszych działań, abyś miał świadomość tego co zrobiliśmy i co planujemy zrobić!

 

Prowadzenie fanpage na Facebooku

Oprócz obsługi reklamy w internecie zajmujemy się również prowadzeniem fanpage na Facebooku. Firmowy profil na Facebooku, to obecnie standard, jeżeli planujemy zwiększyć widoczność naszej firmy w internecie. Warto go atrakcyjnie i efektywnie prowadzić.

  • Zajmiemy się przygotowaniem profesjonalnych i angażujących postów na Twój fanpage
  • Opracujemy strategie komunikacji z fanami na Facebook i wyznaczymy konkretne cele, które będzie sukcesywnie realizować
  • Odciążymy Cię w odpowiadaniu na wiadomości prywatne i komentarze, dzięki czemu będziesz mógł skupić się na prowadzeniu biznesu

Stawiamy na transparentność w prowadzeniu fanpage. Co to oznacza dla nas i dla Ciebie? Nie musisz martwić się o to, że zrobimy lub udostępnimy na Facebooku coś o czym nie zostaniesz wcześniej poinformowany.

Ile kosztuje prowadzenie fanpage? Sprawdź naszą wycenę, którą przedstawiliśmy w jednym z naszych wpisów: Ile kosztuje prowadzenie fanpage? Dokładna wycena na przykładzie

 

Tworzenie stron internetowych

Własna strona internetowa to obowiązek każdej firmy, która chce reklamować się w internecie. Bardzo dobrze o tym wiemy, dlatego z przyjemnością zajmiemy się opracowaniem i uruchomieniem strony www dla Ciebie!

  • Obecnie ponad 50% ruchu w internecie odbywa się przy wykorzystaniu urządzeń mobilnych (telefonów lub tabletów), dlatego strony internetowe tworzone przez nas świetnie wyglądają zarówno na komputerach, jak i telefonach!
  • Każdy przedsiębiorca chce ograniczyć koszty związane z prowadzeniem własnej działalności, dlatego ewentualną późniejszą edycję wyglądu strony internetowej dokonasz samemu przy wykorzystaniu prostego panelu administratora. W takiej sytuacji nie musisz płacić za usługi programisty!
  • Dobra pozycja strony internetowej w wyszukiwarce Google na atrakcyjne słowa kluczowe, mogą znacznie ograniczyć wydatki związane z reklamą w internecie i systematycznie zwiększać liczbę nowych klientów w Twojej firmie. Dlatego nasze strony optymalizujemy pod względem SEO, dbając o odpowiednie wykonanie witryny, jej szybkość działania oraz tworząc unikatowe i atrakcyjne teksty.

Do tworzonych stron internetowych całkowicie ZA DARMO dajemy domenę i hosting na rok!

Oprócz zaprojektowania strony internetowej oraz jej wdrożenia oferujemy również jej późniejszą obsługę, pozycjonowanie i wsparcie techniczne w przypadku awarii!

Sprawdź również naszą ofertę związaną ze stronami interentowymi w abonamencie