Certyfikat rezydencji podatkowej Facebooka 2019-2020 - MałyMarketing.pl - Blog o marketingu internetowym dla małych firm - Facebook Ads, Google Ads, Reklama w internecie

Certyfikat rezydencji podatkowej Facebooka 2019-2020

Podziel się!

Początek nowego roku to nie tylko okres w którym planujemy noworoczne postanowienia (lub też zaczynami je realizować), ale to również czas związany z rozliczaniem podatku.

Dlatego dziś postanowiłem podzielić się z Wami jednym z najczęściej wyszukiwanych haseł w Google – certyfikat rezydencji podatkowej Facebooka 2018.

Jeżeli chcesz pobrać taki dokument na rok 2018 to kliknij tutaj. W przyszłym roku będziesz potrzebować innej wersji, ale postaram się również ją zamieścić – więc możesz być spokojny;)

Certyfikat rezydencji podatkowej na rok 2020 znajdziesz tutaj

 

Do czego jest potrzebny certyfikat rezydencji podatkowej Facebooka?

Certyfikat rezydencji podatkowej pozwoli Ci na uniknięcie odprowadzenia podatku dochodowego od reklamy na Facebooku w Polsce. Najlepszym rozwiązaniem byłoby posiadanie oryginalnego dokumentu – jeżeli takiego będziesz koniecznie potrzebować napisz do pomocy na Facebooku. Jeżeli jednak miałeś kiedyś przyjemność korzystania z supportu na Facebooku to wiesz, że jest mało skuteczne – niestety.

Jednakże obecny skan dokumentu do którego zamieściłem link powinien w większości przypadków wystarczyć księgowej i urzędnikom.