TOP 5 najczęściej czytanych artykułów na blogu w 2019 roku - MałyMarketing.pl - Blog o marketingu internetowym dla małych firm - Facebook Ads, Google Ads, Reklama w internecie

TOP 5 najczęściej czytanych artykułów na blogu w 2019 roku

Podziel się!

Początek roku to czas podsumowań i prognozowania trendów w marketingu internetowym na nowy rok 2020. Ja jednak odpuszczam ten temat i bardziej skupię sie na tym co najciekawszego znalazło się na blogu.

Rok 2019 to praktycznie pierwszy rok działania bloga i co mnie osobiście cieszy udało się uzyskać całkiem satysfakcjonujące wyniki. Blog ma już stałą bazę czytelników, subskrybentów newslettera, a także fanów na Facebooku i…. własną grupę.

Jeżeli jeszcze nie jesteś członkiem naszej grupy, to najwyższy czas to zmienić! Klikając [Dołącz do grupy] zostaniesz przeniesiony na stronę grupy na Facebooku.

Wracając do tematu tego co się działo w pierwszym roku istnienia bloga, to kilkoma szczegółami podzieliliśmy się na naszym fanpage’u i newsletterze.

Faktem jest, że nie są to spektakularne wyniki, ale mnie osobiście całkowicie satysfakcjonują i dają dużą motywację do pracy nad blogiem oraz poprawy jego wyników w roku 2020!

Ok, aby nie przedłużać, to przejdźmy do tego co najczęściej było czytane przez Was na blogu w 2019 roku.

 

TOP 5 najczęściej czytanych artykułów w 2019 roku

1. Jak zmienić nazwę fanpage na Facebooku?
Wpis, który został opublikowany w grudniu 2018 – a więc tuż po wystartowaniu bloga i do tej pory co miesiąc generuje pokaźną liczbę użytkowników. Hmm…. czyżby użytkownicy Facebooka tak często zmieniali nazwy swoich fanpage? ;p

2. Ile kosztuje prowadzenie fanpage? Dokładna wycena na przykładzie
Nie dziwi mnie to, że ten wpis znalazł się w TOP 5 najczęściej czytanych artykułów w 2019 roku. Temat kosztów prowadzenia fanpage jest jednym z najczęstszych zapytań kierowanych do naszej agencji Webmast Digital.

3. Jak skutecznie promować posty na Facebooku?
Cieszy mnie fakt, że ten wpis znalazł się w TOP 5 – to świadczy o tym, że osoby chcące reklamować się na Facebooku poszukują wiedzy i chcą się w tym obszarze rozwijać. Właśnie dlatego powstał ten blog, aby pomagać takim osobom!

4. Jak robić marketing internetowy z małym budżetem – 9 inspiracji od Meble Dąb
Inspiracji i case study nigdy za wiele! Dlatego w 2020 roku spróbujemy zwiększyć liczbę takich publikacji z konkretnymi przykładami – co wdrożyliśmy dla naszych klientów i jakie udało się dzięki temu uzyskać efekty!

5. Darmowe narzędzia online do tworzenia grafiki
Muszę przyznać, że ten wpis śni mi się po nocach. Dlaczego? Dodając go na blog wiedziałem, że będzie to ważny tekst – zwłaszcza dla osób szukających oszczędności. Miałem w planach szybkie rozbudowanie tekstu o dodatkowe narzędzia do tworzenia grafiki online (bez konieczności pobierania programu na komputer) i jak widać…. nic w tym temacie nie zrobiłem;(

W 2020 roku na pewno pojawi się w tym artykule kilka dodatkowych narzędzi, które w ostatnim czasie miałem przyjemność testować – obiecuje!

To tyle! Mam nadzieję, że dzięki temu artykułowi nadrobicie zaległości – jeżeli takie posiadacie.

Dajcie też znać w komentarzu pod tym wpisem, który z wyżej wymienionych artykułów był dla Was najbardziej przydatny (ewentualnie możecie podać tytuł innego wpisu na blogu, który nie został ujęty w tym rankingu) – z góry dziękuje za wszystkie komentarze;)